Куќа - Брод на продажба

По договор

По договор
  • Тип на објект Куќа
  • Квадратура 0m²
  • Локација /
Број на соби 0
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат
Лифт Не
Паркинг -
Греење 0
Евидентен број

Опис

Повеќе за понудата можете да погледнете на следниот линк
Каталог

Галерија

Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се продава
Prodavame Kuka vo  nasCento

Prodavame Kuka vo nas.Cento

Сингелиќ, Скопје 140000 €
  • Број на соби 7
  • Квадратура 300m²
Се продава
Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Аеродром, Скопје 62000 €
  • Број на соби 2
  • Квадратура 59m²
Се продава
Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan vo Aerodrom

Аеродром, Скопје 62000 €
  • Број на соби 2
  • Квадратура 59m²