PRODAVAME KUKA NA VODNO

По договор

По договор
  • Тип на објект Куќа
  • Квадратура 108m²
  • Локација Скопје / Центар
Број на соби 7
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат
Лифт Не
Паркинг -
Греење 0
Евидентен број 222

Опис

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Галерија

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се продава
Prodavame Kuka vo  nasCento

Prodavame Kuka vo nas.Cento

Сингелиќ, Скопје 140000 €
  • Број на соби 7
  • Квадратура 300m²
Се продава
PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

Центар, Скопје 132000 €
  • Број на соби 4
  • Квадратура 132m²
Се продава
Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Аеродром, Скопје 62000 €
  • Број на соби 2
  • Квадратура 59m²