NAMESTEN STAN NA VODNO

800 €

800 €
  • Тип на објект Стан
  • Квадратура 150m²
  • Локација Скопје / Водно
Број на соби 4
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат
Лифт Не
Паркинг -
Евидентен број 890

Опис

IZDAVAME NAMESETEN STAN NA VODNO

Галерија

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се продава
PRODAVAME KUKA NA VODNO

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Центар, Скопје 160000 €
  • Квадратура 108m²
Се издава
Izdavame namesten satn vo Centar

Izdavame namesten satn vo Centar

Центар, Скопје 160 €
  • Квадратура 25m²
Се издава
Luksuzen stan vo Kapistec

Luksuzen stan vo Kapistec

Капиштец, Скопје 420 €
  • Квадратура 75m²